Анти-Целулит

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Термо-Активна Крема против ЦЕЛУЛИТ ANESI 500мл
Мулти-фазна, термо-активна Емулзија со кофеински Липозоми, Гуарана, екстракти од Л-Карнитин. Прав..
1.650 MKD
без ДДВ: 1.398 MKD
Концентриран Ролон против Масни Чворови ANESI 10мл
Моќен топлински концентрат во форма на ролон, што произведува удобно греење, без црвенило. Ја потти..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Растеглива Фолија (за третмани за Слабеење) 300м
Во комбинација со третман за слабеење, ги загрева и топи масните наслаги на телото. Помага Активн..
770 MKD
без ДДВ: 653 MKD
Четка за Парафанго третман (Дрвена) FITOLAB
Рачно изработена, прецизна четка со дрвена рачка. Тежина: 60гр ..
830 MKD
без ДДВ: 703 MKD
Масло за Масажа (за Затегање на Опуштена кожа) ANESI 150мл
Коктел од есенцијални масла со Ylang Ylang (стимулира и затегнува), марјорам, мандарина (затегнува ..
890 MKD
без ДДВ: 754 MKD
Крема за Зацврстување на кожата ANESI 500мл
Содржи голема доза на Centella Asiatica, еластин и органски силикон, и го надоместува недостатоко..
1.550 MKD
без ДДВ: 1.314 MKD
Ампули против Мек ЦЕЛУЛИТ ANESI 10мл
За третирање на мек и одематски целулит: Можност за јонизација и идеален за комбинирање со коз..
100 MKD
без ДДВ: 85 MKD
Ампули против Цврст ЦЕЛУЛИТ ANESI 10мл
За третирање на цврст и компактен целулит: Содржи екстракти од лимон и кофеин Може да се јон..
100 MKD
без ДДВ: 85 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS