Тело

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Foliserum DEPILEVE 30ml. против враснати влакна
Ултра навлажнувачки серум кој се аплицира после депилација. Во себе содржи салицилна киселина кој..
530 ден.
без ДДВ: 449 ден.
WASHER Surf Wave Effect 600мл. - гел за туширање
АЛОХА! Се чувствувате храбро? Издигнете се на врвот од тие легендарни бранови на Хаваите. Wa..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
WASHER Snow Fresh Effect 600мл. - гел за туширање
Стигнавте на врвот на светот, врвот на Хималаите. Предизвикајте лавина од снег, со огромно чувство н..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
WASHER Gooooal Effect 600мл. - гел за туширање+шампон
Истрчајте на Маракана, храмот на футбалот. Запалете го повикот на победата со електричниот ефект ..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
WASHER Adrenalin Effect 600мл. - гел за туширање+шампон
Подгответе се за ритамот на големиот град. Формула инспирирана од космополитскиот ЊуЈорк, градот кои..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Anesi Silhouette Thermoslim Cream 500ml.
Најновата термоактивна крема со технолошки напредни активни состојки кои можат да го намалат цел..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
KAY SUN масло за тело 150мл.
Хидратантно масло за тело, збогатено со масло од Монои. Хидрира, штити и дава чувство на пријатно..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
Foliscrub DEPILEVE 150ml. пилнг крем
Пилинг за тело на база на кокосов шеќер и алое вера. Механичкото отстранување на мртвите клетки н..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Пилинг за Раце DEPILEVE 200мл
Ексфолирачки гел DERMO PEEL 200мл Механички пилинг специјално наменет за раце. Ја подготвува кожа..
670 ден.
без ДДВ: 568 ден.
Ракавици за парафински третман (фротирски) DEPILEVE x1 Ракавици за парафински третман (фротирски) DEPILEVE x1
Фротирски ракавици за интензивен парафински третман. Материјалот е мек и пријатен за кожата,..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Чизмички за парафински третман (фротирски) DEPILEVE x1 Чизмички за парафински третман (фротирски) DEPILEVE x1
Фротирски чорапи за интензивен парафински третман. Материјалот е мек и пријатен за кожата, и делу..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.

Распродадено

Распродадено

ХИДРА СИСТЕМ: Парафинска крема за тело со витамин А & E со хидро (Мини-Сауна) DEPILEVE 450 мл ХИДРА СИСТЕМ: Парафинска крема за тело со витамин А & E со хидро (Мини-Сауна) DEPILEVE 450 мл
Неверојатна длабинска хидратација и потхранување на ткивото на кожата. Кремата е нежна и одлична ..
720 ден.
без ДДВ: 610 ден.
Крем за ексфолијација ANESI 200мл
Механички кремаст ексфолиатор со семки од кајсија: Атомизираните гранули го контролираат ниво..
830 ден.
без ДДВ: 703 ден.
Термо-Активна Крема против ЦЕЛУЛИТ ANESI 500мл
Мулти-фазна, термо-активна Емулзија со кофеински Липозоми, Гуарана, екстракти од Л-Карнитин. Прав..
1.650 ден.
без ДДВ: 1.398 ден.
Растеглива Фолија (за третмани за Слабеење) 300м
Во комбинација со третман за слабеење, ги загрева и топи масните наслаги на телото. Помага Активн..
770 ден.
без ДДВ: 653 ден.
Четка за Парафанго третман (Дрвена) FITOLAB
Рачно изработена, прецизна четка со дрвена рачка. Тежина: 60гр ..
830 ден.
без ДДВ: 703 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS