Kepro Хидроген со кавијар и кератин (3%, 6%, 9%, 12%) Kaypro 150мл .. Category: Бои за коса Product #: CS10 Regular price: 100 ден. 100 Available from: Depileve
Хидроген со кавијар и кератин (3%, 6%, 9%, 12%) Kaypro 150мл

Хидроген со кавијар и кератин (3%, 6%, 9%, 12%) Kaypro 150мл

100 ден.
Производител: Kepro
Шифра на производ: CS10
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* јачина на хидроген :

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: hidrogen, kosa, kavijar

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS