7th Heaven 7th Heaven STRAWBERRY CРЕАМ - кремаста маска од јагоди Дали нешто звучи по божествено од освежителен и богат хидратантен крем од Јагоди? Во нашата хидратантна тоник маска додадовме и сок од Алое кој ќе ви обезбеди супер нежен и сјаен тен. Задоволете ја жедта на вашата кожа со редовна хидратација и освежување. .. Category: Маски  >  Кремасти Product #: 1026 Regular price: 55 ден. 55 Available from: Depileve
7th Heaven STRAWBERRY CРЕАМ - кремаста маска од јагоди

7th Heaven STRAWBERRY CРЕАМ - кремаста маска од јагоди

55 ден.79 ден.
Производител: 7th Heaven
Шифра на производ: 1026
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Дали нешто звучи по божествено од освежителен и богат хидратантен крем од Јагоди?

Во нашата хидратантна тоник маска додадовме и сок од Алое кој ќе ви обезбеди супер нежен и сјаен тен.

Задоволете ја жедта на вашата кожа со редовна хидратација и освежување.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS