Depileve Roll&GO Depileve ролон Роза 100гр. Нова кремаста формула, погодна за чувстителна кожа, базирана на коктел од БИО Смоли, медицински минерални масла и Титаниум диоксид кои брзо се топат и многу тенко се нанесуваат со максимално прилепување на влакната за чисто и ефикасно отстранување на влакната. Оваа револуционерна формула е економична и еколошка. Идеална формула со идеална цена! Предности: ЗАШТЕДУВА ВРЕМЕ - формула која.. Category: Депилација  >  Со ленти  >  Ролони Product #: 6160 Regular price: 95 ден. 95 Available from: Depileve
Распродадено
Roll&GO Depileve ролон Роза 100гр.

Roll&GO Depileve ролон Роза 100гр.

95 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6160
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Нова кремаста формула, погодна за чувстителна кожа, базирана на коктел од БИО Смоли, медицински минерални масла и Титаниум диоксид кои брзо се топат и многу тенко се нанесуваат со максимално прилепување на влакната за чисто и ефикасно отстранување на влакната.

Оваа револуционерна формула е економична и еколошка. Идеална формула со идеална цена!

Предности:

  • ЗАШТЕДУВА ВРЕМЕ - формула која брзо се затоплува
  • ЕКОНОМИЧНО - ултра тенко нанесување на слојот со што заштедувате на метеријал односно можете да направите повеќе апликации
  • ЕФИКАСНО - одлично прилепување на влакното со што се избегнува повторена апликација дури и кај кратки влакна

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS