Depileve Бисерен восок (ладен) DEPILEVE 400гр Бисерна текстура, препорачлива за сува, перутеста кожа и чувствителни зони. Нежен е за кожата и темелно ги отстранува и најцврстите влакна. Со благ мирис на магнолија. Тип на влакно: фини, средни и груби. Тип на кожа: сува и чувствителна. Зони: нозе, грб и чувствителни зони. .. Category: Депилација  >  Со ленти  >  Конзерви Product #: 6116/1 Regular price: 550 ден. 550 Available from: Depileve
Бисерен восок (ладен) DEPILEVE 400гр

Бисерен восок (ладен) DEPILEVE 400гр

550 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6116/1
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Бисерна текстура, препорачлива за сува, перутеста кожа и чувствителни зони.
Нежен е за кожата и темелно ги отстранува и најцврстите влакна.
Со благ мирис на магнолија.

Тип на влакно: фини, средни и груби.
Тип на кожа: сува и чувствителна.
Зони: нозе, грб и чувствителни зони.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS