Nesti Dante Purissimo Nesti Dante 100гр Природни сапуни за ултра-чувствителна кожа. Без мирис. Без боја. .. Category: Сапуни  >  Хигиена Product #: NDPU01 Regular price: 195 ден. 195 Available from: Depileve
Purissimo Nesti Dante 100гр
  • Purissimo Nesti Dante 100гр

Purissimo Nesti Dante 100гр

195 ден.
Производител: Nesti Dante
Шифра на производ: NDPU01
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Природни сапуни за ултра-чувствителна кожа. Без мирис. Без боја.

Purissimo
Pure Soap Fragnance Free Растителен сапун исклучително нежен. 100% природен без додатоци на мириси и бои. Дава природна хидратација и заштита од надворешни влијанија. Подготвен на традиционален начин со кување во калдрон. Идеален за бебиња, мајки и особи со најосетлива кожа.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: priroden, sapun, bez, miris, boja

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS