Depileve Ролон Златен Восок Depileve 100гр. Поради својата специјална текстура овој восок се нанесува во многу тенок слој што допринесува до исклучително прецизна и детална депилација. Природен без додатоци и парфеми со што се избегнува секоја можност за иритација. Погоден за сите типови на кожа. .. Category: Депилација  >  Со ленти  >  Ролони Product #: 6153 Regular price: 125 ден. 125 Available from: Depileve
Ролон Златен Восок Depileve 100гр.

Ролон Златен Восок Depileve 100гр.

125 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6153
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Поради својата специјална текстура овој восок се нанесува во многу тенок слој што допринесува до исклучително прецизна и детална депилација. Природен без додатоци и парфеми со што се избегнува секоја можност за иритација. Погоден за сите типови на кожа.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS