Ролон Восок со Роибос Африкански чај Depileve 100гр.

Ролон Восок со Роибос Африкански чај Depileve 100гр.

125 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6174
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Нова ексклузивна формула со екстракт од роибос африкански чај кои поради своите смирувачки и реминализирачки својства го прави овој восок идеален за чувствителна кожа.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS