Ролон Шампањ Depileve 100гр.

Ролон Шампањ Depileve 100гр.

125 MKD
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6167
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Погоден за сите типови на кожа. Течна конзистенција на восок со исклучителни смирувачки и освежителен ефект за покомфорна депилација. Се нанесува во многу тенок слој.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: rolon, sampanj, depileve, obnovuva, koza

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS