Depileve Бронзен ролон DEPILEVE 100гр Антисептички восок, специјално наменет за мажи. Со својства за силна ексфолијација, не дозволува појава на враснати влакна. Инфузијата од ЖЕН-ШЕН ја прави кожата нежна и еластична. Тип на влакно: машки и многу цврсти влакна. Тип на кожа: нормална. Зони: раце, нозе, гради и грб. Ролон од 100 гр. .. Category: Депилација  >  Со ленти  >  Мажи Product #: 6168/N Regular price: 125 ден. 125 Available from: Depileve
 Бронзен ролон DEPILEVE 100гр

Бронзен ролон DEPILEVE 100гр

125 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6168/N
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Антисептички восок, специјално наменет за мажи.
Со својства за силна ексфолијација, не дозволува појава на враснати влакна.
Инфузијата од ЖЕН-ШЕН ја прави кожата нежна и еластична.

Тип на влакно: машки и многу цврсти влакна.
Тип на кожа: нормална.
Зони: раце, нозе, гради и грб.

Ролон од 100 гр.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: rolon, bronze, depileve, obnovuva, koza, mazhi

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS