Ролон Алое Вера Depileve 100гр.

Ролон Алое Вера Depileve 100гр.

125 MKD
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6152/N
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Ролон восок од розев шампањ, за брза регенерација на клетките.
Ја прави кожата мека и свилена.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS