Depileve Ролон Восок со Вино Depileve 100гр. Црното грозје содржи полифеноли кои ја подобруваат клеточната регенерација и го забавуваат процесот на стареење предизвикан од штетното дејство на слободните радикали. Одличен восок за сите типови на кожа. .. Category: Депилација  >  Со ленти  >  Ролони Product #: 6176 Regular price: 125 ден. 125 Available from: Depileve
Ролон Восок со Вино Depileve 100гр.

Ролон Восок со Вино Depileve 100гр.

125 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6176
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Црното грозје содржи полифеноли кои ја подобруваат клеточната регенерација и го забавуваат процесот на стареење предизвикан од штетното дејство на слободните радикали.

Одличен восок за сите типови на кожа.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS