ReNew YOU-  Pro Age - Маска за лице за баланс на кожата

ReNew YOU- Pro Age - Маска за лице за баланс на кожата

125 MKD
Производител: Montagne Jeunesse
Шифра на производ: 1048
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Како втора кожа, оваа текстилна маска со инфузиран Витамин Б5, видливо и брзо хидрира и ја омекнува кожата, го враќа природниот баланс и ги намалува фините линии и брчките.

Текстилот се прилепува на кожата и го оптимизира делувањето на активните компоненти, а лицето се чувствува освежено, ревитализирано и подмладено.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS