ReNew YOU - Detox & hydrogel mask - Детокс и хидрогел маска

ReNew YOU - Detox & hydrogel mask - Детокс и хидрогел маска

270 MKD
Производител: Montagne Jeunesse
Шифра на производ: 1045
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Ги минимизира порите и се бори против знаците на стареење. Хидрогел маската е во два дела со што се олеснува аплицирањето. Содржи овошни антиоксиданти од 7 видови на бобинки кои креираат моќен Комплекс за хидрирање, смирување и пополнување на кожата. Во комбинација со активниот јаглен за детоксикација, кој го абсорбира вишокот на себум, вашети лице ќе се чувствува мазно, длабински исчистено и подмладено.

Хидрогел маските се производ на најнова технологија, идеално се прилепуваат за кожата, одлично хидрираат и ја задржуваат влагата со што максимално се делува на кожата. Заедно со мешавината на хранливи состојки, овие маски за само неколку минути ќе ја зголемат хидратацијата на лицето.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS