ReNew YOU Deep Pore Cleanse - Маска за длабинско чистење на порите

ReNew YOU Deep Pore Cleanse - Маска за длабинско чистење на порите

90 ден.
Производител: Montagne Jeunesse
Шифра на производ: 1046
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Детоксицирачка маска збогатена со Лотосов Цвет, нежно ќе ги извлече нечистотиите, правејќи ја кожата видливо помазна и посветла.

Технологија на течни кристали е користена за да се добие извонредна рехидратантна моќ на оваа маска.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS