ReNew YOU 24K Gold Firming Mask - 24 Каратна Златна маска

ReNew YOU 24K Gold Firming Mask - 24 Каратна Златна маска

220 MKD
Производител: Montagne Jeunesse
Шифра на производ: 1044
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Подмладување и спречување на опуштена кожа со нашата 24 ЗЛАТНА маска. 

Збогатена со моќни амино киселини за подржка на нормалната функција на кожата и нејзина хидратација. Лицето ќе го чувствувате затегнато, свежо и со нова виталност.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS