Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-40%
7th Heaven CBD Infusion - маска со масло од канабис
Маска за детоксикација на кожата, збогатена со масло од канабис, морсак сол и неколку видови на..
71 ден.118 ден.
без ДДВ: 60 ден.
-53%
AMORE Nesti Dante 170g. AMORE Nesti Dante 170g.
Природни растителни сапуни со волшебни мириси ..
75 ден.160 ден.
без ДДВ: 64 ден.
-25%
Anti Yellow пена за коса против жолтило 250мл. Anti Yellow пена за коса против жолтило 250мл.
Идеална за руса, бланширана, сива коса или прамени. Формулирана со специјален виолетов пигме..
405 ден.540 ден.
без ДДВ: 343 ден.
-50%
D'Eyeko DOUBLE 2001 D'Eyeko DOUBLE 2001
Меки, лесни и со природен изглед, двослојни. Изработени од природно влакно.  100% рачна израб..
125 ден.250 ден.
без ДДВ: 106 ден.
-50%
D'Eyeko DOUBLE 2002 D'Eyeko DOUBLE 2002
Меки, лесни и со природен изглед, двослојни. Изработени од природно влакно.  100% рачна израб..
125 ден.250 ден.
без ДДВ: 106 ден.
-50%
D'Eyeko LENGHTENING 908 D'Eyeko LENGHTENING 908
Меки, лесни и со природен изглед, за издолжување. Изработени од природно влакно.  100% рачна ..
105 ден.210 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-50%
D'Eyeko LENGHTENING 909 D'Eyeko LENGHTENING 909
Меки, лесни и со природен изглед, за издолжување. Изработени од природно влакно.  100% рачна ..
105 ден.210 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-50%
D'Eyeko LENGHTENING 915 D'Eyeko LENGHTENING 915
Меки, лесни и со природен изглед, за издолжување. Изработени од природно влакно.  100% рачна ..
105 ден.210 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-50%
D'Eyeko NATURAL 912 D'Eyeko NATURAL 912
Меки, лесни и со природен изглед. Изработени од природно влакно.  100% рачна изработка. ..
105 ден.210 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-50%
D'Eyeko NATURAL 916 D'Eyeko NATURAL 916
Меки, лесни и со природен изглед. Изработени од природно влакно.  100% рачна изработка. ..
105 ден.210 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-50%
D'Eyeko NATURAL 917 D'Eyeko NATURAL 917
Меки, лесни и со природен изглед. Изработени од природно влакно.  100% рачна изработка. ..
105 ден.210 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-50%
D'Eyeko NATURAL 918 D'Eyeko NATURAL 918
Меки, лесни и со природен изглед. Изработени од природно влакно.  100% рачна изработка. ..
105 ден.210 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-50%
D'Eyeko NATURAL 919 D'Eyeko NATURAL 919
Меки, лесни и со природен изглед. Изработени од природно влакно.  100% рачна изработка...
105 ден.210 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-50%
D'Eyeko SUPER FULL 901 D'Eyeko SUPER FULL 901
Меки, лесни и со природен изглед, за волумен. Изработени од природно влакно.  100% рачна изра..
105 ден.210 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-50%
D'Eyeko TRIPLE 3001 D'Eyeko TRIPLE 3001
Меки, лесни и со природен изглед, трослојни. Изработени од природно влакно.  100% рачна израб..
160 ден.320 ден.
без ДДВ: 136 ден.
-50%
D'Eyeko TRIPLE 3002 D'Eyeko TRIPLE 3002
Меки, лесни и со природен изглед, трослојни. Изработени од природно влакно.  100% рачна израб..
160 ден.320 ден.
без ДДВ: 136 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS