Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Восок за Бушав изглед со Мат Ефекти LAKME 50мл
Еластичен мат восок за креирање на бушав изглед. Мат ефект. Флексибилно зацврстување. Уникатен ком..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Восок за Обликување на коса (Органски екстракти) INSIGHT 150мл
Восок за обликување на коса и креирање на разни фризури. Дава сјаен изглед и дополнителен ..
520 ден.
без ДДВ: 441 ден.
Восок за Обликување со Сјајни ефекти LAKME 100мл
Контрола и текстура за стајлинг. Лесно се мие.   ФАКТОР ЗА ЗАЦВРСТУВАЊЕ: 0 ТИП НА КОСА..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Заштитни прстени за топилка DEPILEVE 400gr x 50
Прстенот се нанесува пред ставање на конзервата со восок.  Основен додаток за топилка&nbs..
420 ден.
без ДДВ: 356 ден.
Златен восок за сите намени (топол) Depileve 1кг.
Оригинална формула од чиста борова смола, пчелин восок и ланолин.  Оригинална формула со кре..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.

Распродадено

Распродадено

Златен восок за сите намени (топол) Depileve 400гр
Оригинална формула од чиста борова смола, пчелин восок и ланолин.  Оригинална формула со кре..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
Ролон Маслинка Восок Depileve 100гр.
Поради својствата на маслиновото масло исклучително е погоден за длабинска нега дури и на најспециф..
110 ден.
без ДДВ: 93 ден.
Сад за топилка за восок DEPILEVE 400мл
Сад за загревање на ладен восок во конзерва или за загревање на топол восок (интимна депилација, лиц..
520 ден.
без ДДВ: 441 ден.
Топилка за Восок Ролон 100мл
Употреба: Ролонот 100мл се поставува на топилката.  Топилката се приклучува на струја. По по..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
ЦРВЕН ЧАЈ ВОСОК (ТОПОЛ) DEPILEVE 1КГ
Нова ексклузивна формула со Црвен чај (за освежување на кожата). Зошто црвени..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Хлорофил восок за широки области (топол) Depileve 1кг.
Формула за супериорно влечење на широки области (лесно ги вади и најотпорните влакна)  Тип н..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Топилка за Топол и Ладен восок Depileve 400гр.
Топилка за восок 400мл. Изработена во Шпанија, согласно со сите Европски нормативи, од самиот про..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS