Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
D'Eyeko LONG BLACK D'Eyeko LONG BLACK
Додајте им на трепките пополн, нагласен изглед кој привлекува внимание, со овие лесно нанослив..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
D'Eyeko MEDIUM BLACK D'Eyeko MEDIUM BLACK
Додајте им на трепките пополн, природен изглед кој привлекува внимание, со овие лесно нанослив..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
D'Eyeko SHORT BLACK D'Eyeko SHORT BLACK
Додајте им на трепките пополн, суптилен изглед кој привлекува внимание, со овие лесно нанослив..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
SanyKay Боја за Коса за 10мин. SanyKay Боја за Коса за 10мин.
Крем за боење на косата со АНТИБАКТЕРИСКИ комплекс и НАМАЛЕНО време на апликација на САМО 10мин. ..
330 ден.
без ДДВ: 280 ден.
Гел за нокти (6 типа) GNAIL 15 гр Гел за нокти (6 типа) GNAIL 15 гр
G-Nail геловите се создадени по модерна рецептура која дава естремно  долготрајни полимерни се..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Економично пакување Гел за нокти (9 типа) GNAIL 50 гр Економично пакување Гел за нокти (9 типа) GNAIL 50 гр
G-Nail геловите се создадени по модерна рецептура која дава естремно  долготрајни полимерни се..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
Органска Боја за Коса INSIGHT (низок % амонијак) 60мл Органска Боја за Коса INSIGHT (низок % амонијак) 60мл
Фито-протеинска боја за коса со низок процент на амониак, што ќе ви обезбеди сјајна коса со ин..
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2023. UKION SHOPS