Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Галаксија Лакови за нокти со светки CRISNAIL 14мл Галаксија Лакови за нокти со светки CRISNAIL 14мл
НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !   ГУСТИНА - идеална за артистички декораци..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
СУПЕР-ТРАЕН ЛАК (БЕЗ ПЕЧЕЊЕ СО UV ЛАМБА) COLOR ME 10.5МЛ СУПЕР-ТРАЕН ЛАК (БЕЗ ПЕЧЕЊЕ СО UV ЛАМБА) COLOR ME 10.5МЛ
Супер-траен лак во 1-2 чекори, без печење со UV ламба:  Нанесувате лак во боја (избор од ..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
ТРАЕН Лак за Нокти 1-2-3 чекори: без печење со UV лампа CRISNAIL 14мл ТРАЕН Лак за Нокти 1-2-3 чекори: без печење со UV лампа CRISNAIL 14мл
Кремаста текстура по вкус на модерната жена Најнова технологија која се нанесува во 3 едно..
470 ден.
без ДДВ: 398 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS