Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Восок за Обликување со Сјајни ефекти LAKME 100мл
Контрола и текстура за стајлинг. Лесно се мие.   ФАКТОР ЗА ЗАЦВРСТУВАЊЕ: 0 ТИП НА КОСА..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Завршен сјај без пребришување (се пече) GNAIL 15 мл
Кога надградбата е готова, ноктот се премачкува со овој сјаен ТОП и се пече на лампа.  Ги попо..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
Завршен сјај со пребришување (се пече) Profil Nails 15 мл
Кога надградбата е готова, ноктот се премачкува со овој сјаен ТОП и се пече на лампа.  Ги попо..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
СЈАЈ лак (дизајн врз Матирани нокти) GNAIL 9 мл
Со овој лак, било кој мат лак, ќе го претворите во СЈАЕН. Наменет за дизајнирање на божествени..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
СЕТ за сјајна коса со 5 скапоцени масла: Шампон + Кондиционер + Четка KAYPRO СЕТ за сјајна коса со 5 скапоцени масла: Шампон + Кондиционер + Четка KAYPRO
Терапевтски сет за сериозно оштетена и кршлива коса (со UV филтер).  ШАМПОН + КОНДИЦИОН..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
Силиконски Капки за Обликување и Сјај LAKME 50мл
Хранлив серум за обликување на фризурата. Влакното добива здрав сјај и станува свилено.  ..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
Спреј за Сјајна коса LAKME 150мл
Долготраен, со фин спреј дифузер.   ФАКТОР ЗА ЗАЦВРСТУВАЊЕ: 0 ТИП НА КОСА: За сите..
500 ден.
без ДДВ: 424 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS