Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Amorino Nesti Dante 150гр Amorino Nesti Dante 150гр
Amorino, симбол на љубовта и радост на животот, ја негува Вашата кожа со деликатна пена за чувство ..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.
Bio Natura Nesti Dante 250гр Bio Natura Nesti Dante 250гр
Сапонификацијата подразбира употреба на растителни масти, кои доаѓаат од еколошки обновливи плантажи..
265 ден.
без ДДВ: 225 ден.
CHIC Animalier Nesti Dante 250гр CHIC Animalier Nesti Dante 250гр
Неколку ботанички креации кои се чувствуваат со сетилата. Фантастична комбинација на спротивности ко..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Dal Frantonio Nesti Dante 100гр Dal Frantonio Nesti Dante 100гр
NESTI DANTE® ботаничките сапуни, се направени од 100% природни билки,  без никакви дотатоци на..
95 ден.
без ДДВ: 81 ден.
Paradiso Tropicale Nesti Dante 250мл Paradiso Tropicale Nesti Dante 250мл
Затворете ги очите и сонувајте, високи палми кои ги декорираат бескрајните бели плажи, лагуни поред ..
240 ден.
без ДДВ: 203 ден.
Philosophia Nesti Dante 250гр Philosophia Nesti Dante 250гр
Нашата љубов кон убавината на природата, се открива во овие природни сапуни. Шест сапуни богати со а..
240 ден.
без ДДВ: 203 ден.
Purissimo Nesti Dante 100гр Purissimo Nesti Dante 100гр
Природни сапуни за ултра-чувствителна кожа. Без мирис. Без боја. ..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.
Romantica Nesti Dante 250гр Romantica Nesti Dante 250гр
Магијата на цвеќето буди незаборавни моменти во нашиот живот. Симфонија на цветни ноти која созда..
240 ден.
без ДДВ: 203 ден.
Анти-Оксидантен Кондиционер INSIGHT 400мл
За сите типови коса. Успешно делува против штетните ефекти на слободните радикали. Содржи: Органски..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
Анти-Оксидантен Шампон INSIGHT 500мл
За сите типови коса. Успешно делува против штетните ефекти на слободните радикали. Содржи: Органски..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
Бебешки сапун Nesti Dante 250 гр Бебешки сапун Nesti Dante 250 гр
Природен, нежен сапун за ултра-чувствителната бебешка кожа. ..
240 ден.
без ДДВ: 203 ден.
Лак за коса со Долготраен ефект (Природен изглед) 300мл
Мека и свилена коса со долготраен ефект. + Невидлив + Не остава траги + И дозволува н..
99 ден.
без ДДВ: 84 ден.
Лак за коса со Долготраен ефект (Природен изглед) 400мл
Мека и свилена коса со долготраен ефект. + Невидлив + Не остава траги + И дозволува н..
129 ден.
без ДДВ: 109 ден.
Подарок СЕТ x 6 сапуни 150гр Подарок СЕТ x 6 сапуни 150гр
Допрете до сетилата на вашите сакани и подарете експлозија на Ароми со 6 различни ароми на најнежен&..
1.150 ден.
без ДДВ: 975 ден.
Чоколаден Nesti Dante 200гр Чоколаден Nesti Dante 200гр
ЧОКОЛАДА- Задоволете ли ги своите сетила. Кога може да уживате во чоколадата без чувство на кривица ..
240 ден.
без ДДВ: 203 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS