Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Dal Frantonio Nesti Dante 100гр Dal Frantonio Nesti Dante 100гр
NESTI DANTE® ботаничките сапуни, се направени од 100% природни билки,  без никакви дотатоци на..
95 MKD
без ДДВ: 81 MKD
Анти-Оксидантен Кондиционер INSIGHT 400мл
За сите типови коса. Успешно делува против штетните ефекти на слободните радикали. Содржи: Органски..
320 MKD
без ДДВ: 271 MKD
Анти-Оксидантен Шампон INSIGHT 500мл
За сите типови коса. Успешно делува против штетните ефекти на слободните радикали. Содржи: Органски..
320 MKD
без ДДВ: 271 MKD
Органски кондиционер за чувствителен скалп INSIGHT 500мл.
Исклучително нежен кондиционер за целото семејство (нежен за чувствителната детска кожа). Особено..
670 MKD
без ДДВ: 568 MKD
Органски шампон за чувствителен скалп INSIGHT 500мл.
Исклучително нежен шампон за целото семејство (нежен за чувствителната детска кожа). Особено пого..
420 MKD
без ДДВ: 356 MKD
Серум против Опаѓање (со Матични клетки и Динаген) ORGANIC 100мл
Серум за згуснување на косата и против опаѓање (со растителни матични клетки и динаген) Опаѓањето..
3.890 MKD
без ДДВ: 3.297 MKD
Шампон за реконструкција на влакното (со Фито-протеини и Био-мимикрија) ORGANIC 240мл
Третман за раздвоени врвови (со Фито-протеини и Био-Мимикрија) Постојано ја фенирате/пеглате коса..
1.670 MKD
без ДДВ: 1.415 MKD
Шампон за Сува коса INSIGHT 500мл
Длабински исхранува и зајакнува. Наменет за сува и дехидрирана коса. Содржи: Органски овес, кок..
320 MKD
без ДДВ: 271 MKD
Шампон за Чувствителен скалп (го лекува Оштетеното ткиво) ORGANIC 240мл
Шампон за терапија на чувствителен, црвен, иритиран скалп со затнати пори, како резултат на агресив..
1.790 MKD
без ДДВ: 1.517 MKD
Шампон против Опаѓање (со Матични клетки и Динаген) ORGANIC 240мл
Шампон за згуснување на косата и против опаѓање (со растителни матични клетки и динаген) Опаѓањет..
1.730 MKD
без ДДВ: 1.466 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS