Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Mirror лак (со ефект на огледало) GNAIL 15мл
Кристално огледални нокти само со лак (без печење)!   ..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
UV LED лампа 36W-3T UV LED лампа 36W-3T
Лесно пренослива UV лампа за надградба на нокти.  ..
700 ден.
без ДДВ: 593 ден.
Акрилен Безбоен прав 35гр CRISNAIL
Зголемена сјајност, отпорност и цврстина која обезбедува подобро обликување и фиксација на бојата. ..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Акрилен Бел прав 35гр CRISNAIL
Мек оптички ефект. Идеална чистота, што обезбедува нанесување во многу тенок слој. ..
1.100 ден.
без ДДВ: 932 ден.
Акрилен Розев прав 35гр CRISNAIL
Акрилен прав за француски маникир (нанесување во многу тенок слој) ..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Блок турпија за Завршно полирање CRISNAIL
Турпија за полирање, со странично сунѓерче за чистење на струготините. ..
70 ден.
без ДДВ: 59 ден.
Бон-Бон лакови за нокти CRISNAIL 14мл Бон-Бон лакови за нокти CRISNAIL 14мл
НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !   ГУСТИНА - идеална за артистички декораци..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Бумеранг Турпија за Силно Стругање (двострана) CRISNAIL
Оваа моќна турпија, ќе ги измазни и најтврдите делови на ноктот. Одлична е за почетно турпирање и..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.
Виолетови лакови за нокти CRISNAIL 14мл Виолетови лакови за нокти CRISNAIL 14мл
НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !   ГУСТИНА - идеална за артистички декораци..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Галаксија Лакови за нокти со светки CRISNAIL 14мл Галаксија Лакови за нокти со светки CRISNAIL 14мл
НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !   ГУСТИНА - идеална за артистички декораци..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
Гел за нокти (6 типа) GNAIL 15 гр Гел за нокти (6 типа) GNAIL 15 гр
G-Nail геловите се создадени по модерна рецептура која дава естремно  долготрајни полимерни се..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Гел лакови во Боја 15мл CRISNAIL Гел лакови во Боја 15мл CRISNAIL
Gel Revolution - лакови   Се нанесуваат како лак Трајност како гел Брзо се сушат Н..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
Гелови во Боја (Еднобојни) GNAIL 5мл Гелови во Боја (Еднобојни) GNAIL 5мл
G-Nail линија на колор гелови со шарена палета на уникатни и модерни бои.  Одлично се комбинир..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.
Гелови во Боја (Неон) GNAIL 5мл Гелови во Боја (Неон) GNAIL 5мл
G-Nail линија на колор гелови со шарена палета на уникатни и модерни бои.  Одлично се комбинир..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.
Гелови во Боја (Преливни) GNAIL 5мл Гелови во Боја (Преливни) GNAIL 5мл
G-Nail линија на колор гелови со шарена палета на уникатни и модерни бои.  Одлично се комбинир..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS