Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Deep Care капки 100мл
Серум за обновување на раздвоени врвови ТЕСТ на ефикасност: 35% поотпорна коса.   П..
910 ден.
без ДДВ: 771 ден.
Deep Care кондиционер 300мл
Кондиционер за обновување на оштетена коса ТЕСТ на ефикасност: 35% поотпорна коса.   ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Deep Care маска 250мл
Маска за обновување на оштетена коса ТЕСТ на ефикасност: 35% поотпорна коса.   ПРЕД..
1.470 ден.
без ДДВ: 1.246 ден.
Deep Care шампон 300мл
Шампон за обновување на оштетена коса ТЕСТ на ефикасност: 35% поотпорна коса.   ПРЕ..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Frizz control кондиционер 300мл Leave-in
Кондиционер за дисциплинирање на разлетана и наелектризирана коса ТЕСТ на ефикасност: 68% нама..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Frizz control крем за дефиниција 150мл
Крем за дефинирање на кадрици ТЕСТ на ефикасност: 68% намалување на разлетаноста.   ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Frizz control маска 250мл
Маска за дисциплинирање на разлетана и наелектризирана коса ТЕСТ на ефикасност: 68% намалување..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Frizz control спреј за заштита 300мл
Спреј за заштита од топлина на разлетана и наелектризирана коса ТЕСТ на ефикасност: 68% намалу..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Frizz control шампон 300мл
Шампон за дисциплинирање на разлетана и наелектризирана коса ТЕСТ на ефикасност: 68% намалувањ..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
Full Defense заштитен серум 100мл
Заштитен серум за коса под стрес ТЕСТ на ефикасност: 83% зголемена заштита од загадувачи. 24%..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Full Defense кондиционер спреј 300мл
Заштитен спреј кондиционер за коса под стрес ТЕСТ на ефикасност: 83% зголемена заштита од зага..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Full Defense маска 250мл
Третман за заштита на коса под стрес ТЕСТ на ефикасност: 83% зголемена заштита од загадувачи. ..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Full Defense шампон 300мл
Шампон за заштита на коса под стрес   ПРЕДНОСТИ: ВЕГАН формула БЕЗ Парабени. БЕЗ..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
G-Nail гел лак 15г G-Nail гел лак 15г
Гел лак кој може да се нанесува на природен нокт или како боја на гел или акрил техника на нокт. ..
500 ден.
без ДДВ: 424 ден.
Mirror лак (со ефект на огледало) GNAIL 15мл
Кристално огледални нокти само со лак (без печење)!   ..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS