Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
МАТ лак (дизајн врз Сјајни нокти) GNAIL 9 мл
Со овој лак, било кој сјаен лак, ќе го претворите во МАТ. Наменет за дизајнирање на божествени..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
СЈАЈ лак (дизајн врз Матирани нокти) GNAIL 9 мл
Со овој лак, било кој мат лак, ќе го претворите во СЈАЕН. Наменет за дизајнирање на божествени..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS