Gnail

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Cat Eyes Гелови во Боја (Магнет) GNAIL 5мл Cat Eyes Гелови во Боја (Магнет) GNAIL 5мл
G-Nail линија на колор гелови со шарена палета на уникатни и модерни бои.  Одлично се комбинир..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
G-Nail гел лак 15г G-Nail гел лак 15г
Гел лак кој може да се нанесува на природен нокт или како боја на гел или акрил техника на нокт. ..
500 ден.
без ДДВ: 424 ден.
Mirror лак (со ефект на огледало) GNAIL 15мл
Кристално огледални нокти само со лак (без печење)!   ..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
UV LED лампа 36W-3T UV LED лампа 36W-3T
Лесно пренослива UV лампа за надградба на нокти.  ..
700 ден.
без ДДВ: 593 ден.
UV лампа со тајмер 36W UV лампа со тајмер 36W
36 W – УВ лампа за печење нокти. ..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Гел за нокти (6 типа) GNAIL 15 гр Гел за нокти (6 типа) GNAIL 15 гр
G-Nail геловите се создадени по модерна рецептура која дава естремно  долготрајни полимерни се..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Гелови во Боја (Еднобојни) GNAIL 5мл Гелови во Боја (Еднобојни) GNAIL 5мл
G-Nail линија на колор гелови со шарена палета на уникатни и модерни бои.  Одлично се комбинир..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.
Гелови во Боја (Неон) GNAIL 5мл Гелови во Боја (Неон) GNAIL 5мл
G-Nail линија на колор гелови со шарена палета на уникатни и модерни бои.  Одлично се комбинир..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.
Гелови во Боја (Преливни) GNAIL 5мл Гелови во Боја (Преливни) GNAIL 5мл
G-Nail линија на колор гелови со шарена палета на уникатни и модерни бои.  Одлично се комбинир..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.

Распродадено

Распродадено

Економично пакување Ацетон GNAIL 570 мл
Беспрекорно и лесно ги отстранува и најтемните нијанси на лак.   ..
310 ден.
без ДДВ: 263 ден.
Економично пакување Гел за нокти (9 типа) GNAIL 50 гр Економично пакување Гел за нокти (9 типа) GNAIL 50 гр
G-Nail геловите се создадени по модерна рецептура која дава естремно  долготрајни полимерни се..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
Економично пакување Основен Чистач (Завршна Течност) GNAIL 570 мл
Завршна течност за пребришување на гел лак, по печење со UV лампа. ..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Магнети за Cat Eyes гелови GNAIL
Магнети за форми на магнетен гел за нокти. Ги собира микро-магнетните честички во гелот за надградб..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
МАТ лак (дизајн врз Сјајни нокти) GNAIL 9 мл
Со овој лак, било кој сјаен лак, ќе го претворите во МАТ. Наменет за дизајнирање на божествени..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Основен Чистач (Завршна Течност) GNAIL 90 мл
Завршна течност за пребришување на гел лак, по печење со UV лампа. ..
135 ден.
без ДДВ: 114 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS