O-Way

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Маска за реконструкција на влакното (со Фито-протеини и Био-мимикрија) ORGANIC 150мл
Третман за раздвоени врвови (со Фито-протеини и Био-Мимикрија) Постојано ја фенирате/пеглате коса..
1.920 MKD
без ДДВ: 1.627 MKD
Органска маска за Виткана коса 200мл OWAY
Органска маска за виткана коса. Се нанесува на чиста и влажна коса, од коренот до врвовите. Се ос..
750 MKD
без ДДВ: 636 MKD
Органска маска за многу Сува коса 200мл OWAY
O-WAY Moisturizing Mask 500ml наменета за многу сува коса Содржи: Органскo Гинко Билоб..
750 MKD
без ДДВ: 636 MKD
Серум против Опаѓање (со Матични клетки и Динаген) ORGANIC 100мл
Серум за згуснување на косата и против опаѓање (со растителни матични клетки и динаген) Опаѓањето..
3.890 MKD
без ДДВ: 3.297 MKD
Шампон за реконструкција на влакното (со Фито-протеини и Био-мимикрија) ORGANIC 240мл
Третман за раздвоени врвови (со Фито-протеини и Био-Мимикрија) Постојано ја фенирате/пеглате коса..
1.670 MKD
без ДДВ: 1.415 MKD
Шампон за Чувствителен скалп (го лекува Оштетеното ткиво) ORGANIC 240мл
Шампон за терапија на чувствителен, црвен, иритиран скалп со затнати пори, како резултат на агресив..
1.790 MKD
без ДДВ: 1.517 MKD
Шампон против Опаѓање (со Матични клетки и Динаген) ORGANIC 240мл
Шампон за згуснување на косата и против опаѓање (со растителни матични клетки и динаген) Опаѓањет..
1.730 MKD
без ДДВ: 1.466 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS