Crisnail

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Акрилен Безбоен прав 35гр CRISNAIL
Зголемена сјајност, отпорност и цврстина која обезбедува подобро обликување и фиксација на бојата. ..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Акрилен Бел прав 35гр CRISNAIL
Мек оптички ефект. Идеална чистота, што обезбедува нанесување во многу тенок слој. ..
1.100 ден.
без ДДВ: 932 ден.
Акрилен Розев прав 35гр CRISNAIL
Акрилен прав за француски маникир (нанесување во многу тенок слој) ..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Беж-боја Завршен гел (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Гел сјаен финиш со нежна беж боја, за гел и акрил нокти.   ..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
Безбоен Завршен гел (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Безбоен гел финиш за гелни и акрилни нокти.   ..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
Безбоен Флексибилен Гел за Скулптурирање (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Безбоен густ гел. Специјално наменет за скулптурирање.   ..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Бел Гел за Скулптурирање (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Совршен за нанесување врз типсови. Многу лесно се нанесува, заради само-контролирачка структура. Сов..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Блок турпија за Завршно полирање CRISNAIL
Турпија за полирање, со странично сунѓерче за чистење на струготините. ..
70 ден.
без ДДВ: 59 ден.
Бон-Бон лакови за нокти CRISNAIL 14мл Бон-Бон лакови за нокти CRISNAIL 14мл
НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !   ГУСТИНА - идеална за артистички декораци..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Бумеранг Турпија за Силно Стругање (двострана) CRISNAIL
Оваа моќна турпија, ќе ги измазни и најтврдите делови на ноктот. Одлична е за почетно турпирање и..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.
Виолетови лакови за нокти CRISNAIL 14мл Виолетови лакови за нокти CRISNAIL 14мл
НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !   ГУСТИНА - идеална за артистички декораци..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Галаксија Лакови за нокти со светки CRISNAIL 14мл Галаксија Лакови за нокти со светки CRISNAIL 14мл
НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !   ГУСТИНА - идеална за артистички декораци..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
Гел во Поларно-Бела боја (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Екстремно бел гел, со способност за самоконтрола и лесен за нанесување.   ..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Гел за Интензивна камуфлажа (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Израмнувачки гел за покривање на изразени недостатоци. Го прилагодува ноктот во посакуваниот изглед...
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Гел за Суптилна камуфлажа (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Израмнувачки гел за покривање на ситните недостатоци. Го прилагодува ноктот во посакуваниот изглед. ..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS