Anesi

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
 ANESI 3C Витамин ампули 6×1,5мл  ANESI 3C Витамин ампули 6×1,5мл
ANESI 3C Витамин ампули – Ослободете се од изморената кожа и брзо вратете го сјајот, здравиот тен со..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
 Fresh Mix Jelly Витамин Ц 20мл.
Fresh Mix Jelly Витамин Ц  Хидро гел – Антиоксидантот Витамин Ц заедно со Хидро гел ја осветлув..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
AGE CONTROL сет за патување (стимулатор + крема за подмладување + лосион + пена) ANESI
Сетот содржи: - 3GF Cellular Booster 10 ml Био-технолошки серум со 3 фактори за растење, што енк..
2.800 ден.
без ДДВ: 2.373 ден.
ANESI 3C Витамин крем 50мл.
Погоден за сите типови на кожа со антиоксиданти Витамин Ц, Коензим Q10 и Витамин Е за помош во борба..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
ANESI 3C Витамин серум за околу очи 10мл. ANESI 3C Витамин серум за околу очи 10мл.
Погоден за сите типови на кожа и брзо закрепнување на изморените очи. Стем клетки од Орхидеја, Пепти..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
ANESI Epigenesse FLASH LIFT ампули 6×1.5ml.
Flash Lift Ампули Потентни лифтинг ампули за моментали ефекти со видливи и долготрајни затегнувач..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
ANESI Epigenesse дневна крема 50ml.
Обновувачкa дневна крема Ресторативна дневна крема формулирана за заштита на кодот на младоста во..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
ANESI Epigenesse лосион 150ml.
Hydra-Soft Тонизирачки лосион Свиленкаст лосион кој ќе даде дополнителен “буст” на комфор и хидра..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
ANESI Epigenesse ноќна крема 50ml.
Обновувачкa ноќна крема Луксузна, богата и високо хранлива ноќна нега со активни состојки за обно..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
ANESI Epigenesse СЕРУМ 30ml.
Обновувачки серум Свиленкаст серум збогатен со масла со моќна концентрација од активни состојки з..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
ANESI Luminosity 7 дневен третман
7 дневен третман за домашна нега на кожата и чистење на пеги и флеки.  Сетот содржи:  ..
1.680 ден.
без ДДВ: 1.424 ден.
Anesi Silhouette Body & Salt 500ml.
Гел крема со ефект на редуцирање која содржи минерални морски соли и екстракти од морски треви кои и..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
Anesi Silhouette BodyShape+ 500ml.
Формулирана со црвени алги Gelidium Cartilagineum и Zingiber Zerumbet за намалување на сан..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
Anesi Silhouette Firm & Tone 500ml.
Иновативна формула со 2 комплементарни активни компоненти. Првата компонента од авокадо, ши путер и ..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
Anesi Silhouette Thermoslim Cream 500ml.
Најновата термоактивна крема со технолошки напредни активни состојки кои можат да го намалат цел..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
Aqua Vital - Mлеко за Отстранување на Шминка ANESI 200мл.
Оваа емулзија ги отстранува нечистотиите и шминката од кожата и во исто време го почнува процесот на..
830 ден.
без ДДВ: 703 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS