Depileve

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
 Бронзен ролон DEPILEVE 100гр
Антисептички восок, специјално наменет за мажи. Со својства за силна ексфолијација, не дозволу..
125 ден.
без ДДВ: 106 ден.
 Шеа Путер восок (топол) DEPILEVE 100гр./1кг. (гранули)  Шеа Путер восок (топол) DEPILEVE 100гр./1кг. (гранули)
Делотворна кремава структура со шеа путер и средно време на сушење, совршен за најладните..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.
99% Алое Вера гел (средство за после депилација) 50мл DEPILEVE
Чист Алое Вера гел за смирување и интензивна регенерација на кожата после депилација.  Чувст..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Barbepil Folisan - Лосион против Враснати Влакна 10мл. Barbepil Folisan - Лосион против Враснати Влакна 10мл.
Наменет за домашна употреба после депилација или бричење. Формулиран со салицилна киселина, FOLISAN ..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.
DEPILEVE Barbepil восок за мажи 500гр.
Восок за депилација специјално дизајниран за машки, подебели и посилни влакна. Едноставен за упот..
730 ден.
без ДДВ: 619 ден.
Easy Clean - Чистач за восок со портокал DEPILEVE 220мл
Ароматизиран со портокал чистач за восок од површини како топилки, работни колички, подови..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Folimousse - пена за по депилација 200мл.
Пена за по депилација која ја освежува кожата, врши деконгестија и ги елиминира остатоците од в..
830 ден.
без ДДВ: 703 ден.
Folisan - Лосион против Враснати Влакна Depileve 150мл.
Ги третира враснатите влакна и помага во правилен раст, погоден за користење на сите депилирани зони..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
Folisan - Лосион против Враснати Влакна Depileve 8мл.
Ги третира враснатите влакна и помага во правилен раст, погоден за користење на сите депилирани зони..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.
Foliscrub DEPILEVE 150ml. пилнг крем
Пилинг за тело на база на кокосов шеќер и алое вера. Механичкото отстранување на мртвите клетки н..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Foliserum DEPILEVE 30ml. против враснати влакна
Ултра навлажнувачки серум кој се аплицира после депилација. Во себе содржи салицилна киселина кој..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Roll&GO Depileve ролон Натурал 100гр.
Нова формула базирана на БИО Смоли кои брзо се топат и многу тенко се нанесуваат со максимално приле..
99 ден.
без ДДВ: 84 ден.
Roll&GO Depileve ролон Роза 100гр.
Нова кремаста формула, погодна за чувстителна кожа, базирана на коктел од БИО Смоли, медицински..
99 ден.
без ДДВ: 84 ден.
Азулен восок (ладен) DEPILEVE 400гр
Формула со азулен (камилица) и титаниум диоксид, идеален за сензитивна кожа и многу чувст..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Ампули за Успорување на Раст на Влакната 3 x 10мл DEPILEVE
Ги ослабнува влакната и го успорува нивниот раст. Содржи папаја и Витамин Е кои се докажани агенси з..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Бисерен восок (ладен) DEPILEVE 400гр
Бисерна текстура, препорачлива за сува, перутеста кожа и чувствителни зони. Нежен е за кожата и тем..
560 ден.
без ДДВ: 475 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2023. UKION SHOPS