CHIC Animalier Nesti Dante 250гр
  • CHIC Animalier Nesti Dante 250гр
  • CHIC Animalier Nesti Dante 250гр
  • CHIC Animalier Nesti Dante 250гр

CHIC Animalier Nesti Dante 250гр

290 ден.
Производител: Nesti Dante
Шифра на производ: NDC
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Chic Animalier - врста :

Неколку ботанички креации кои се чувствуваат со сетилата. Фантастична комбинација на спротивности кои се однесуваат на мирисите кои сами за себе се убави, но сепак кога ќе се спојат го запираат здивот. Најновата линија луксузни сапуни, со три мирисни ноти и три екстравагантни пакувања.

Chic Animalier
Бел Тигар Арома која ќе ги опфати Вашите сетила со својата заводлива различност. За неодоливи и фасцинантни особи со мирис на бел чај, хибискус и млеко од баобаб. Како таков остава мирис на таинственост и префинетост. Впечатливо зебрасто пакување го чини овој сапун уште поинтересен за сите сетила.
Бронзен Леопард Мирис кои опива - сензуални и провокативни особи ќе бидат очарани со заводливата нота на овој елегантен сапун. Со мирисот на пачули, спакуван во леопардови шари го оправдува имете кое го носи.
Црвен Питон Со мирис на дива орхидеа, листови од црвен чај и тијара, наменет за заводливи и очарувачки особи. Мирисот од овој сапун на кожата повикува на непроспиени ноќи.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: bio, sapun, priroden, luksuz, senzualni

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS