Amorino Nesti Dante 150гр
  • Amorino Nesti Dante 150гр
  • Amorino Nesti Dante 150гр
  • Amorino Nesti Dante 150гр

Amorino Nesti Dante 150гр

195 ден.
Производител: Nesti Dante
Шифра на производ: NDA
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Amorino - врста :

Amorino, симбол на љубовта и радост на животот, ја негува Вашата кожа
со деликатна пена за чувство на чиста релаксација и спокојство.

Amorino
Букет Рози За романтични моменти на страстна љубов, инспириран од билките и незагадени рајски мисли. Сапун од растително потекло збогатен со елегантен тон на цвет од роза.
Воден Сон Нуркање во синото море со цел кожата да биде освежена со чистота. Со својот благ мирис ќе Ве врати во деновите на безгрижното детство.
Лилјански Шарм Нуди нови сензуални искуства, ја разубавува кожата и го релаксира умот. Направен од бел цвет на лилјан кои кожата ја претвора во кожа на ангелче.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: bio, sapun, priroden, ljubov, srekja

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS