Чоколаден Nesti Dante 200гр
  • Чоколаден Nesti Dante 200гр
  • Чоколаден Nesti Dante 200гр
  • Чоколаден Nesti Dante 200гр
  • Чоколаден Nesti Dante 200гр

Чоколаден Nesti Dante 200гр

240 ден.
Производител: Nesti Dante
Шифра на производ: NDCH
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Chocolate - врста :

ЧОКОЛАДА- Задоволете ли ги своите сетила. Кога може да уживате во чоколадата без чувство на кривица заради своите калории?

Тоа е Нести Чоколада, нова линија која ја креираа Фирентинските мајстори за сапуни. Со терапевтско дејство, за здрава кожа.       

Анти-воспалително.

Chocolate
Темно Чоколадо Арома на чисто црно какао која неодоливо ги милува сетилата со топло примамливо чувство (немојте да го јадете). Го подобрува чувството на добробит, концентрација и борба против стрес.
Чоколадо со Кафе Сапун со богата арома на Вашето омилено кафе плус користа од кофеин во природното ослободување од отоци и помали неправилности предизвикани од целулит. Содржи Ши путер кој има познато хранливо дејство и својства кои влијаат на виталноста на кожата.
Чоколадо со Мента Подсетува на најдобрите чоколади со мента каде сензуалната арома на црно какао е освежена со стимулативна свежа мента. Предизвикува мирис кој мами. Сапунот е произведен користејќи процес на најфините италијански традиции за изработка на сапуни.
Чоколадо со Портокал Со вкусот на рајот, благодарејќи на слаткиот и топол мирис на портокал со темни тонови на какао, прекрасно го парфимира телото... ќе мирисате како колаче.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: bio, sapun, priroden, cokolado, kafe

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS