Depileve Чизмички за парафински третман (фротирски) DEPILEVE x1 Фротирски чорапи за интензивен парафински третман. Материјалот е мек и пријатен за кожата, и делува како микро-сауна  (парафинот и витамините, влегуваат длабоко во епидермисот и го лечат оштетеното ткиво). Добивате нова кожа: мазна, подмладена и мека на допир.   .. Category: Тело  >  Педикир  >  Нега Product #: 6257 Regular price: 250 ден. 250 Available from: Depileve
Чизмички за парафински третман (фротирски) DEPILEVE x1
  • Чизмички за парафински третман (фротирски) DEPILEVE x1
  • Чизмички за парафински третман (фротирски) DEPILEVE x1
  • Чизмички за парафински третман (фротирски) DEPILEVE x1
  • Чизмички за парафински третман (фротирски) DEPILEVE x1

Чизмички за парафински третман (фротирски) DEPILEVE x1

250 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6257
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Фротирски чорапи за интензивен парафински третман.

Материјалот е мек и пријатен за кожата, и делува како микро-сауна 

(парафинот и витамините, влегуваат длабоко во епидермисот и го лечат оштетеното ткиво).

Добивате нова кожа: мазна, подмладена и мека на допир.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: parafin, frotirski, corapi, nega, telo

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS