Belfeet Масло од Чајно дрво (Анти-Бактериско) 15мл Маслото од чајно дрво е ценето по неговите прочистувачки карактеристики. Рачно берено на секои 12 часа, за да се зачуваат лековитите својства на маслото. Чиста есенција од чајно дрво Значително го редуцира црвенилото Делува Анти-Бактериски За неодоливи стапала! .. Category: Педикир Product #: 6442 Regular price: 590 ден. 590 Available from: Depileve
Масло од Чајно дрво (Анти-Бактериско) 15мл

Масло од Чајно дрво (Анти-Бактериско) 15мл

590 ден.
Производител: Belfeet
Шифра на производ: 6442
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Маслото од чајно дрво е ценето по неговите прочистувачки карактеристики.
Рачно берено на секои 12 часа, за да се зачуваат лековитите својства на маслото.

  • Чиста есенција од чајно дрво
  • Значително го редуцира црвенилото
  • Делува Анти-Бактериски

За неодоливи стапала!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS