Belfeet Анти-перспирантен крем за стапала (против потење) BELFEET 100 мл Хдратантен крем со брза апсорпција, што го контролира потењето и ја  спречува лошата миризба, без да остава масно чуство на нозете. Го стимулира дишењето на кожата на нозете Ги спречува потењето и лошата миризба Спречува пролиферација на габички и бактерии Ја навлажнува кожата Активни состојки: Алуминиум сескихлоридат: Деодорантната сол го апсорбира вишокот на пот,  оставајќи.. Category: Педикир Product #: 6413 Regular price: 350 ден. 350 Available from: Depileve
Анти-перспирантен крем за стапала (против потење) BELFEET 100 мл

Анти-перспирантен крем за стапала (против потење) BELFEET 100 мл

350 ден.
Производител: Belfeet
Шифра на производ: 6413
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Хдратантен крем со брза апсорпција, што го контролира потењето и ја 
спречува лошата миризба, без да остава масно чуство на нозете.

  • Го стимулира дишењето на кожата на нозете
  • Ги спречува потењето и лошата миризба
  • Спречува пролиферација на габички и бактерии
  • Ја навлажнува кожата

Активни состојки:

Алуминиум сескихлоридат: Деодорантната сол го апсорбира вишокот на пот, 
оставајќи ги нозете освежени и без лоша миризба. 
Масло од Чајно Дрво: екстракт од Австралиско легендарно дрво, со неверојатно 
прочистувачко, регенеративно, балансирачко и анти-бактериско дејство. 
Ги спречува распаѓањето на потта и формирањето на габички.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: krema, stapala, protiv, potenje, osvezuva

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS