Паста за заби ЗЛАТНА 75мл. (златни јони)

Паста за заби ЗЛАТНА 75мл. (златни јони)

295 MKD
без ДДВ: 250 MKD
Шифра на производ: FH002
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Антибактериска гелна паста со КОЛОИДАЛНО СРЕБРО кое има способност да ги уништува бакте.За максимален ефект препорачуваме да се користи анти-плак четкичката SILVER4WHITE од истата линија.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS