Паста за заби ЏУМБИР 75мл. (интензивен вкус)

Паста за заби ЏУМБИР 75мл. (интензивен вкус)

295 MKD
без ДДВ: 250 MKD
Шифра на производ: FH006
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Мултисенсорно искуство наменето за љубители на ЏУМБИР чии лековити својства биле познати уште на Римјаните и древните индиици. Покрај лековитите својства, интензивниот и ревитализирачки вкус ќе ги разбуди вашите сетила. Нанесете на четкичката за заби и препуштете се на задоволствата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS