Паста за заби ЦИМЕТ 75мл. (интензивен вкус)

Паста за заби ЦИМЕТ 75мл. (интензивен вкус)

295 MKD
без ДДВ: 250 MKD
Шифра на производ: FH004
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Силен и пикантен вкус на ЦИМЕТ кој води потекло уште пред 2700г.п.н.е во Кина, нарекуван уште и "Кралот на зачините" е за оние кои се обожаватели на силните вкусови. Оваа паста ќе ги разбуди Вашите сетила и ќе Ве зароби со топлите емоции. Нанесете на четкичката за заби и препуштете се на задоволствата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS