Kepro NoYellowGigs маска (против жолти тонови) Kaypro 350мл Маска за седа, многу светла или бланширана коса (против жолти нијанси). Ја прави косата мека, сјајна и свиленкаста. Употреба: по миењето со шампон од истата линија, нанесете на влажна коса со соодветни ракавици по должината и врвовите, масирајте, оставете да делува неколку минути и исплакнете. .. Category: Коса  >  Маски Product #: KP099 Regular price: 690 ден. 690 Available from: Depileve
NoYellowGigs маска (против жолти тонови) Kaypro 350мл
  • NoYellowGigs маска (против жолти тонови) Kaypro 350мл
  • NoYellowGigs маска (против жолти тонови) Kaypro 350мл
  • NoYellowGigs маска (против жолти тонови) Kaypro 350мл
  • NoYellowGigs маска (против жолти тонови) Kaypro 350мл
  • NoYellowGigs маска (против жолти тонови) Kaypro 350мл
  • NoYellowGigs маска (против жолти тонови) Kaypro 350мл

NoYellowGigs маска (против жолти тонови) Kaypro 350мл

690 ден.
Производител: Kepro
Шифра на производ: KP099
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Маска за седа, многу светла или бланширана коса (против жолти нијанси). Ја прави косата мека, сјајна и свиленкаста.

Употреба: по миењето со шампон од истата линија, нанесете на влажна коса со соодветни ракавици по должината и врвовите, масирајте, оставете да делува неколку минути и исплакнете.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS