Kepro NoOrangeGigs шампон (против портокалови тонови) Kaypro 350мл Шампон за боена коса со темни тонови (против портокалови нијанси). Нежно дејствува и ги отстранува несаканите бакарно-црвени рефлексии, оставајки ја косата сјајна и хидрирана. Употреба: нанесете на влажна коса со соодветни ракавици, масирајте, оставете да делува неколку минути и исплакнете. Повторете! Да не се користи директно на бланширана или шатирана коса. Не го обојува скалпот! .. Category: Коса  >  Шампони Product #: KP103 Regular price: 410 ден. 410 Available from: Depileve
NoOrangeGigs шампон (против портокалови тонови) Kaypro 350мл
  • NoOrangeGigs шампон (против портокалови тонови) Kaypro 350мл
  • NoOrangeGigs шампон (против портокалови тонови) Kaypro 350мл
  • NoOrangeGigs шампон (против портокалови тонови) Kaypro 350мл
  • NoOrangeGigs шампон (против портокалови тонови) Kaypro 350мл
  • NoOrangeGigs шампон (против портокалови тонови) Kaypro 350мл
  • NoOrangeGigs шампон (против портокалови тонови) Kaypro 350мл

NoOrangeGigs шампон (против портокалови тонови) Kaypro 350мл

410 ден.
Производител: Kepro
Шифра на производ: KP103
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Шампон за боена коса со темни тонови (против портокалови нијанси). Нежно дејствува и ги отстранува несаканите бакарно-црвени рефлексии, оставајки ја косата сјајна и хидрирана.

Употреба: нанесете на влажна коса со соодветни ракавици, масирајте, оставете да делува неколку минути и исплакнете. Повторете! Да не се користи директно на бланширана или шатирана коса.

Не го обојува скалпот!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS