Dal Frantonio Nesti Dante 100гр
  • Dal Frantonio Nesti Dante 100гр
  • Dal Frantonio Nesti Dante 100гр
  • Dal Frantonio Nesti Dante 100гр
  • Dal Frantonio Nesti Dante 100гр

Dal Frantonio Nesti Dante 100гр

95 ден.
Производител: Nesti Dante
Шифра на производ: NDDF0
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Dal Frantonio- врста :

NESTI DANTE® ботаничките сапуни, се направени од 100% природни билки, 
без никакви дотатоци на мириси, конзерванси и обојувачи. 

Вистинска арома-терапија за кожата и душата! 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: priroden, sapun, organski, nesti, dante

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS