7th Heaven Anti-Age Смути за тело од Акаи бобинки 200ml Збогум на сувата кожа, Здраво на свилено нежната кожа!   Намачкајте од ова супер сочно смути на сувите делови од телото за да ја вратите есенцијалната влажност. Кремаста комбинација од Акаи бобинки од длабочините на Амазон, Калинка и Брусница, сите извонредно богати со антиоксиданти за најдобра заштита.   Користиме комплетно уникатен систем на течни кристали добиени од Маслиново ма.. Category: Маски  >  Маски за тело Product #: 1208 Regular price: 450 ден. 450 Available from: Depileve
Anti-Age Смути за тело од Акаи бобинки 200ml
  • Anti-Age Смути за тело од Акаи бобинки 200ml
  • Anti-Age Смути за тело од Акаи бобинки 200ml
  • Anti-Age Смути за тело од Акаи бобинки 200ml
  • Anti-Age Смути за тело од Акаи бобинки 200ml

Anti-Age Смути за тело од Акаи бобинки 200ml

450 ден.
Производител: 7th Heaven
Шифра на производ: 1208
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Збогум на сувата кожа, Здраво на свилено нежната кожа!
 
Намачкајте од ова супер сочно смути на сувите делови од телото за да ја вратите есенцијалната влажност.
Кремаста комбинација од Акаи бобинки од длабочините на Амазон, Калинка и Брусница,
сите извонредно богати со антиоксиданти за најдобра заштита.
 
Користиме комплетно уникатен систем на течни кристали добиени од Маслиново масло, одговорно за
лесна пенетрација во кожата, со мек, свилен афтер ефект. Овој систем делува поефикасно од традиционалните
путери за тело заради понискиот губиток на транс-епидермална вода и на тој начин поефикасно
ја задржува влагата, а кожата ја остава супер хидрирана.
 
Без парабени, Петролеум или Парафини кои се користат во многу производи за масовна употреба.
Но тие не се природни! Нашите смутија се направени од најквалитетни природни состојки.
Почуствувајте ја разликата.
 
Состојки: Акаи бобинки, Калинка, Брусница
Погодна за: нормална, сува, комбинирана, чувствителна, зрела кожа.
Начин на употреба: Нанесете на телото со блага масажа.
 
Бидете прекрасни! Делува најдобро веднаш по бања или туширање.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: mleko, telo, brusnica, suva, koza

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2023. UKION SHOPS