Мажи

Мажи
Сакате беспрекорно средено лице? И кожа чиј допир повикува на непроспиени ноќи.
Ви спакувавме модерни производи специјализирани за мажи, интересни за сите сетила...
Одберете на линкот:
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
WASHER Surf Wave Effect 600мл. - гел за туширање
АЛОХА! Се чувствувате храбро? Издигнете се на врвот од тие легендарни бранови на Хаваите. Wa..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
WASHER Snow Fresh Effect 600мл. - гел за туширање
Стигнавте на врвот на светот, врвот на Хималаите. Предизвикајте лавина од снег, со огромно чувство н..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
WASHER Gooooal Effect 600мл. - гел за туширање+шампон
Истрчајте на Маракана, храмот на футбалот. Запалете го повикот на победата со електричниот ефект ..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
WASHER Adrenalin Effect 600мл. - гел за туширање+шампон
Подгответе се за ритамот на големиот град. Формула инспирирана од космополитскиот ЊуЈорк, градот кои..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Beard Club - четка за пена
Природното влакно овозможува формирање на пена за незаборавно бричење. ..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Beard Club - сапун за бричење 150мл.
Растителен сапун за бричење. Извонредно ја омекнува и подготвува брадата за бричење. ..
370 ден.
без ДДВ: 314 ден.

Распродадено

Распродадено

Beard Club - тоалетна вода 150мл.
..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
TERMIX Styling Cut - Машинка за стилизирање на Коса и Брада (бежична) TERMIX Styling Cut - Машинка за стилизирање на Коса и Брада (бежична)
Бежична машинка за шишање на деликатни форми и прецизни свиоци на косата и ..
6.500 ден.
без ДДВ: 5.508 ден.
Бербер СЕТ TERMIX
Бербер сетот содржи се што ви е потребно за бричење и шишање на мажи. Оваа лесно преносна кутија е в..
6.500 ден.
без ДДВ: 5.508 ден.
Стајлинг гел 150мл
Ја стилизира и дефинира косата со флексибилна цврстина, давајќи и форма и сјај, без при тоа да ја ис..
340 ден.
без ДДВ: 288 ден.
Фиброзна паста 100мл
Дефинира и дава природна дефиниција со полу-сјаен ефект на косата. Идеална за флексибилен и структур..
340 ден.
без ДДВ: 288 ден.
Моделирачка црна паста 100мл
Мека гумена моделирачка, црна паста, богата со таурин, која на косата и дава флексибилност, невероја..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
Моделирачка гумена паста 100мл
Стилизира и дава текстура на косата. Лесна за апликација за флексибилен и сјаен изглед. Употреба: На..
620 ден.
без ДДВ: 525 ден.
Црн стајлинг гел 150мл
Моделирачки гел за коса, кој дава сјај. Збогатен со таурин. Ги покрива белите влакна невпе..
340 ден.
без ДДВ: 288 ден.

Распродадено

Распродадено

Тонизирачки црн шампон со јаглен 250мл
Формула богата со витамини, минерали и антиоксиданти. И дава сјај и ја тонизира белата/сед..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS