Termix Четка за медиум дебелина на влакно Ø60 TERMIX Четка дизајнирана со специјални моќни јонски влакна, за коса со средна дебелина (склона на сушење). TERMIX® Evolution Basic е единствената четка, што го контролира проблемот со дехидрирање на влакното. Дизајнот на тубата и дебелината на јонските влакна, се прилагодени да ја задржуваат водата и маслата во срцевината на влакното. Достапна во луксузна сребрена боја, во повеќе големини. 10% подо.. Category: Четки Product #: TX02/60 Regular price: 1.190 ден. 1.190 Available from: Depileve
Четка за медиум дебелина на влакно Ø60 TERMIX

Четка за медиум дебелина на влакно Ø60 TERMIX

1.190 ден.
Производител: Termix
Шифра на производ: TX02/60
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Четка дизајнирана со специјални моќни јонски влакна, за коса со средна дебелина (склона на сушење). TERMIX® Evolution Basic е единствената четка, што го контролира проблемот со дехидрирање на влакното. Дизајнот на тубата и дебелината на јонските влакна, се прилагодени да ја задржуваат водата и маслата во срцевината на влакното. Достапна во луксузна сребрена боја, во повеќе големини.

  • 10% подобра вентилација од стандардните четки (заради широките дијамантски отвори во облик на дијамант)
  • Површина отпорна на топлина до 300ºC
  • Супер-брза работа (30% намалено време на фенирање)
  • Нелизгава и нелеплива површина (заштита од средства за стилизирање)
  • Ергономски дизајн (удобна за долготрајна употреба)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: termix, четка, коса, kosa

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS