Termix Мека четка за тенка и многу оштетена коса Ø60 TERMIX Специјално дизајнирана за тенка и многу оштетена коса. Јонските влакна ја штитат косата од пукање и оштетување (потенки се и измешани со микрофиламенти во беж боја). Ваквата структура обезбедува подобро продирање во косата и поголем волумен. Еластични влакна, отпорни на топење од топлина 30% побрзо време на сушење на косата (заради широките отвори што ја затоплуваат четката) Распоредот н.. Category: Четки Product #: TX01/60 Regular price: 1.190 ден. 1.190 Available from: Depileve
Мека четка за тенка и многу оштетена коса Ø60 TERMIX

Мека четка за тенка и многу оштетена коса Ø60 TERMIX

1.190 ден.
Производител: Termix
Шифра на производ: TX01/60
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Специјално дизајнирана за тенка и многу оштетена коса. Јонските влакна ја штитат косата од пукање и оштетување (потенки се и измешани со микрофиламенти во беж боја). Ваквата структура обезбедува подобро продирање во косата и поголем волумен.

  • Еластични влакна, отпорни на топење од топлина
  • 30% побрзо време на сушење на косата (заради широките отвори што ја затоплуваат четката)
  • Распоредот на влакната под агол од 90° подобро пенетрираат во косата
  • Специјално дизајнирани отвори, за поголем проток на воздух
  • Ергономски дизајн
  • Водоотпорна

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: termix, четка, коса, kosa

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS