Gnail МАТ лак (дизајн врз Сјајни нокти) GNAIL 9 мл Со овој лак, било кој сјаен лак, ќе го претворите во МАТ. Наменет за дизајнирање на божествени безбојни шари на ноктот. Исто како да цртате врз стакло. .. Category: Маникир  >  Лакови Product #: GN028 Regular price: 200 ден. 200 Available from: Depileve
МАТ лак (дизајн врз Сјајни нокти) GNAIL 9 мл

МАТ лак (дизајн врз Сјајни нокти) GNAIL 9 мл

200 ден.
Производител: Gnail
Шифра на производ: GN028
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Со овој лак, било кој сјаен лак, ќе го претворите во МАТ.
Наменет за дизајнирање на божествени безбојни шари на ноктот.
Исто како да цртате врз стакло.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: lak, mat, saranje, nokti, dizajn

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS