Depileve Маслинка восок (ладен) DEPILEVE 400гр Течна, мазна смеса ос смола и нерафинирано маслиново масло. Нежно ги отстранува влакната, со минимален остаток и лепливост. Идеален за сува и исончана кожа. Тип на влакно: фини, средни и груби. Тип на кожа: сува и чувствителна. Зони: лице, раце, нозе, грб. .. Category: Депилација  >  Со ленти Product #: 6117/1 Regular price: 470 ден. 470 Available from: Depileve
Маслинка восок (ладен) DEPILEVE 400гр

Маслинка восок (ладен) DEPILEVE 400гр

470 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6117/1
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Течна, мазна смеса ос смола и нерафинирано маслиново масло.
Нежно ги отстранува влакната, со минимален остаток и лепливост.
Идеален за сува и исончана кожа.

Тип на влакно: фини, средни и груби.
Тип на кожа: сува и чувствителна.
Зони: лице, раце, нозе, грб.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS